Drukarnia | Mar-Media | Warszawa - logo

O nas

Od 1990 roku zajmujemy się kompleksową realizacją nośników reklamy. Już od ponad 20 lat doskonalimy swoje umiejętności oraz rozwijamy techniki wykorzystywane przy produkcji wszelkiego rodzaju reklam. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, ciągle poszerzającej się ofercie oraz wykorzystaniu wiodących technologii jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze zaplecze technologiczne podlega ciągłym modernizacjom dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom usługi najwyższej jakości.

Drukarnia wielkoformatowa Mar-Media specjalizuje się w produkcji wydruków reklamowych oraz konstrukcji wielkoformatowych, które mają zastosowanie we wszelkiego rodzaju ekspozycjach zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i staramy się dostosować naszą ofertę do jego potrzeb i wymagań. Lubimy wyzwania i niestandardowe realizacje. Dzięki
nim zyskujemy doświadczenie i odkrywamy nowe możliwości przez co z roku na rok nasza oferta staje się coraz szersza, a liczba zadowolonych klientów stale rośnie.

Nasza drukarnia posiada rozbudowane i nowoczesne zaplecze produkcyjne, które umożliwia szybką i kompleksową obsługę naszych klientów. Wykorzystując najnowsze dostępne technologie drukarnia wielkoformatowa Mar Media oferuje wydruki w każdym formacie i nakładzie, a oferowane przez nas produkty cechują się najwyższą jakością, dbałością o szczegóły oraz odpornością na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu możliwa jest długotrwała ekspozycja bez obawy o uszkodzenia wynikające ze zmiany pogody. Ma to niebagatelne znaczenie dla trwałości produktu i przedłuża czas użytkowania danego materiału promocyjnego. Wiele z pośród naszych realizacji służy naszym klientom przez wiele lat.

Zaufali na liderzy wielu branż. Z większością z nich nawiązaliśmy stałą współpracę i realizujemy dla nich liczne projekty na przestrzeni wielu lat. Każdemu klientowi staramy się zagwarantować najwyższą jakość usług niezależnie od wielkości zamówienia. Każdego klienta traktujemy na równi i dla każdego z pośród nich jesteśmy w stanie przygotować konkurencyjną ofertę.