Drukarnia | Mar-Media | Warszawa - logo

Plakaty reklamowe

Plakaty to idealne rozwiązanie na szybkie, efektywne dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Bardzo wszechstronny produkt najczęściej o charakterze informacyjno – reklamowym. W zależności od zawartych treści umożliwia on przekazanie informacji o promocjach, eventach, produktach itp.
Oferujemy druk plakatów reklamowych w dowolnych rozmiarze. Od formatów standardowych: A4, A3, A2, A1, B3, B2 i B1 do indywidualnych, dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Druk plakatów realizujemy w każdym nakładzie – możliwość druku już od 1sztuki. W zależności od technologi, nakładu oraz rozmiaru plakaty drukujemy na papierach o gramaturze od 100 do 300 g. Plakaty wielkoformatowe produkujemy na papierach satynowych o gramaturze 135 lub 200g.

Plakaty reklamowe drukujemy również na folii backlight. Plakaty backlight przeznaczone są do ekspozycji podświetlanej. Produkty tego typu zachowują swoją efektywność przez całą dobę. Bardzo często wykorzystywane są na pasażach centrów handlowych.

W celu podniesienia jakości produktu oraz zabezpieczenia wydruku przed czynnikami zewnętrznymi i uszkodzeniami mechanicznymi oferujemy także usługę, laminowania folią matową lub błyszczącą.