Drukarnia | Mar-Media | Warszawa - logo

Kasetony reklamowe

Chciałbyś jeszcze bardziej przykuć uwagę do swojej reklamy zewnętrznej? Martwi Cię, że po zmroku nikt nie zobaczy Twojego punktu sprzedaży? Kaseton reklamowy nie tylko rozwiąże skutecznie Twój problem, ale przede wszystkim zagwarantują efektywną reklamę dla Twojej firmy, obok której nikt nie przejdzie obojętnie.

Kasetony reklamowe klasyczne z grafiką drukowaną

Kasetony reklamowe wykonujemy z wytrzymałych aluminiowych profil o grubości 10cm lub 14cm. W zależności od kolorystyki firmy ramę malujemy proszkowo na dowolny odcień, zgodnie z kolorystyką ral. Front kasetonu stanowi plexi mleczna 4-5mm z dowolną grafiką opartą o druk cyfrowy. Grafikę drukujemy na folii translucentnej w trybie 2 kropli dedykowanym do podświetleń, dzięki czemu kolory po podświetleniu pozostają intensywne i wyraźne.

Kasetony reklamowe z dibondu

Jeśli oczekujesz więcej? Szukasz eleganckiej formy kasetonów podświetlanych, które podkreślą prestiż Twojej firmy? Oferujemy kasetony z dibondu. Kasetony te oprócz wysokiej estety wizualnej charakteryzuję się dużą odpornością na warunki atmosferyczne i trwałością. Front i boki wykonane są z jednej płyty kompozytowej, która po odpowiednim frezowaniu i zagięciu tworzy jednolitą bryłę. Grafikę frezujemy w licu. Decydując się na ten rodzaj kasetonu, podświetlisz nie całą reklamę ale tą część, na którą klienci mają zwracać szczególną uwagę.
Do podświetlenia wszystkich kasetonów używamy wysokiej jakości modułów LED. W zależności od miejsca ekspozycji kasetony są dostępne w wersji jedno oraz dwustronnej.