Drukarnia | Mar-Media | Warszawa - logo

Litery przestrzenne

Reklama zewnętrzna zaczyna coraz przechodzić w 3 wymiary. Dwa to stanowczo za mało. W szczególności dla firmy nowoczesnej, idącej z duchem czasu. Pragniesz zaaranżować wnętrze swojego biura w efektownym i eleganckim stylu? Nie wiesz w jaki sposób skutecznie wyróżnić się spośród komercyjnego tłumu? Litery przestrzenne stanowią jedną z ciekawszych obecnie form, łączących promocję z dekoracją. W zależności od miejsca prezentacji oraz efektu jaki chcesz uzyskać oferujemy litery, logotypy wykonane z plexi, PCV , aluminium, dibondu oraz ze styroduru.

Litery przestrzenne ze styroduru

Litery ze styroduru to efektowny, a zarazem ekonomiczny sposób prezentacji firmowego logo lub innej grafiki. Styrodur to bardzo lekki materiał o jednolitej strukturze charakteryzujący się dużą odpornością na warunki atmosferyczne dzięki czemu znajdzie zastosowanie w ekspozycjach wewnętrznych oraz zewnętrznych. Styrodur jako materiał łatwy w obróbce bardzo dobrze przyjmuje kolorowe pigmenty co pozwala uzyskać kształty w dowolnym kolorze. Jeśli pragniesz dodatkowo podnieść estetykę, proponujemy wykończenie liter ze styroduru licem z plexi, dibondu lub aluminium. Błyszcząca, szklista powierzchnia lica znacząco wpłynie na wygląd Twojej reklamy.

Litery przestrzenne podświetlane

Litery przestrzenne podświetlane, ich podstawową zaletą jest całodobowa widoczność oraz atrakcyjny wygląd, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. To doskonała forma prezentacji formowego logo, nazwy restauracji lub sklepu, która znajdzie zastosowanie jako wielkogabarytowy napis np. na dachu budynku lub elewacji. Mniejsze podświetlane formy oprócz funkcji informacyjnej, reklamowej, doskonale sprawdzą się jako dyskretny, gustowny element dekoracji wnętrza sklepu, butiku.

Litery przestrzenne z plexi

Zawsze tam gdzie klientowi nie zależny na grubości, głębokości napisu proponujemy litery z plexi. Cięcie laserem gwarantuje najwyższą precyzję, umożliwia wycięcie bardzo małych elementów co nie jest możliwe np. w przypadku liter ze styroduru lub PCV. Dodatkowy atutem cięcia laserem są błyszczące krawędzie liter. Litery przestrzenne z plexi występują w grubości od 3 do 20mm oraz dowolnym kolorze.

Montaż liter przestrzennych

Wszystkie usługi realizujemy kompleksowo. Zaczynamy od wykonania projektu graficznego i wizualizacji. Następnie zajmujemy się produkcją wybranego nośnika oraz jego montażem w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta.